Didmeninė prekyba

Mūsų įmonės sandėliuose galima įsigyti visą įmonės gaminamą produkciją didmeninėmis kainomis. Susisiekite su mumis!

ASORTIMENTAS

Lietuvos centre – Kauno rajone – įkurti 10 000 m² ploto logistikos sandėliai, kuriuose parduodama UAB „Durpeta“ bei kitų gamintojų produkcija.

UAB „Durpeta“ gamina platų produkcijos asortimentą – nuo pigesnių standartinių substratų iki specialius kliento poreikius tenkinančių mišinių, pvz. raktažolių našlaičių substratas, puansetijų substratas bei konteinerinių (dekoratyvinių) augalų substratai su ilgo poveikio trašomis. Galima rinktis pageidaujamą produktą iš šių siūlomų skirtingų durpių struktūrų: 0–5, 5–10, 10–20, 20–40, 0–10, 0–20, 0–40 ir >50 mm.

UAB „Durpeta“ produkcija pakuojama į 5–70 l maišelius arba į 150–250 l maišus bei skirtingos talpos didmaišius.

Kiekviena pakuotė gali turėti žymenį su gamintojo recepto numeriu ir visais prekės sudėties bei struktūro duomenimis.

Kiekvienas produkcijos padėklas taip pat identifikuojamas per automatizuotą etikečių klijavimo sistemą.

NATŪRALIOS DURPĖS MAIŠUOSE

Natūralios aukštapelkių durpės plačiai naudojamos sodininkystėje, gėlininkystėje, daržininkystėje ir gyvulininkystėje. Priemolio ir priesmėlio dirvožemių fizinėms ir biologinėms savybėms pagerinti, daržovėms, vaisiams, gėlių svogūnėliams sandėliuoti, kaip pakratas gyvuliams ir paukščiams.

KURO DURPĖS

Durpių pusbrikečiai yra aukštos kokybės kietas kuras, kuris yra gaminamas iš žemapelkinio tipo trupininių, didelės skaidos durpių. Žaliava durpių pusbrikečiams ruošiama Pabalvės durpyne, kuris yra bene vienintelis Lietuvoje, turintis labai aukštą kuro durpių žaliavos kaitrumo vertę. Šios durpės yra išdžiovinamos iki 22 % drėgmės, po to presais yra suformuojami 180 x 80 x (30–70) mm formos durpių pusbrikečiai.

DURPIŲ ENERGETINĖ VERTĖ

PARAMETRAI TRUPININĖS
KURO DURPĖS
GABALINĖS
KURO DURPĖS
DURPIŲ BRIKETAI
PUSBRIKEČIAI
MEDŽIO DROŽLĖS
Šilumingumas*, kcal/kg ~2200 ~3000 ~3000 ~2200
Energetinė vertė, MWh/t 2,8 3,4 4,7 2,4
Peleningumas, % 3,5-7 2,5-3,5 15 0,5
Drėgnis, % nuo 38 iki 52 nuo 33 iki 45 iki 22 apie 50-60
Sieros kiekis, % 0,13 0,12 0,19 0,20
Tinka kūrenti katilinėse taip taip taip taip

GABALINĖS KURO DURPĖS

Gabalinės kuro durpės gaminamos iš pereinamų pelkių tipo durpių, kurių skaidos laipsnis yra ne mažesnis kaip 25 %. Šis kietas kuras lengvai įsidega, jį galima kūrenti kieto kuro katiluose, židiniuose ir kt. Be to ši kuro rūšis yra viena pigiausių Lietuvoje. Šių durpių elementinėje sudėtyje vyrauja anglis (iki 65 %) bei deguonis (iki 30 %). Gabalinis kuras yra formuojamas įvairiais gabalais (pvz. 300 x 130 x 110 mm) ir smulkių dalelių gali būti iki 10 %. Gabalinis kuras gaminamas Pabalvės, Šepetos, Alių, Kalniškių bei Lebelių durpių telkiniuose.

MEDŽIO DROŽLĖS

UAB „Durpeta“ tiekiamas medžio kuras yra aukštos kokybės ir paruoštas saugant (tausojant) aplinką. Siūlomos medienos kuro rūšis – medžio drožlės. Medienos drožlės gaminamos iš malkinės medienos, miško kirtimo atliekų, kelmū. Medienos drožlių energetinė išeiga yra panaši į trupininės kuro durpės ir labai priklauso nuo drėgnio. Mūsų galimybė pateikti medienos kurą priklauso nuo pageidaujamos pristatymo vietos.

DEKORATYVINIS MULČIUS

Dekoratyvinis mulčius – puiki dekoratyvinė priemonė Jūsų aplinkos puoselėjimui. Dekoratyvinis mulčius išsaugo drėgmę dirvoje, sulaikydamas iki 60 proc. vandens. Apsaugo šaknis nuo sezoninių temperatūros svyravimų palaiko aukštesnę temperatūrą žiemą ir žemesnę vasarą. Nepraleidžia šviesos, sudaro nepalankias sąlygas piktžolių augimui. Saugo dirvą nuo erozijos, neleisdamas lietui išplauti, o vėjui – nunešti jos dalelių. Leidžia šaknims lengviau kvėpuoti, išlaikydamas dirvą puresnę.

DURPINIS MULČIUS SODUI IR DARŽUI

Durpinis mulčius sodui ir daržui – mulčiavimo priemonė sodo ir daržo augalų puoselėjimui. Organinės kilmės mulčiuje yra medžiagų, kurios itin lėtai suyra ir išsaugo drėgmę dirvoje. Mulčius sumažina dirvožemio vandens išgaravimą iki 60 proc., apsaugo šaknis nuo sezoninių temperatūros svyravimų, palaiko aukštesnę temperatūrą žiemą ir žemesnę – vasarą, užtikrina optimalų oro pralaidumą, išlaiko dirvos purumą. Smulkintuose durpyno medžių plaušuose ir šakose yra ksilito- organinės medžiagos, kuri stabdo piktžolių augimą skatina augalų šaknyno vystymąsi ir iš dalies apsaugo nuo musyčių (grybo uodų) plitimo.

SUBSTRATAS PRIESKONIAMS AUGALAMS

Auginimo terpė, skirta vaistinių ir prieskoninių augalų auginimui. Substratas pagamintas iš didelės skaidos vidutinio rupumo humusinių durpių ir organinių trašų. Visos substratui gaminti naudojamos medžiagos atitinka ekologinei gamybai keliamiems reikalavimams ir gamintos prisilaikant ES reglamentų. EEB 834/2007 ir 889.2008 1.

ŽEMĖ KAPŲ TVARKYMUI

Žemė kapams tvarkyti gaminama iš didelės skaidos durpių. Naudojama kaip dekoratyvinė priemonė kapams apželdinti ir dekoruoti. Substrato frakcija smulki.

AUGIMO GRUNTAS ORCHIDĖJOMS

Mišinys pagamintas iš itin kokybiškos pušų žievės pagal austrišką receptą pasižymintis puikiu oro pralaidumu. Sudėtis: pušies žievė (ne mažiau 80 proc.), agroperlitas bei kiminų plaušai.

KOMPOSTINĖ ŽEMĖ

Universalus komposto, žemapelkių durpių ir galvijų mėšlo mišinys, skirtas daigams persodinti, lauko ir šiltnamio daržovėms, gėlėms ir kitiems kambariniams augalams, dekoratyviems augalams, uogakrūmiams ir vaismedžiams auginti bei persodinti, želdinių aplinkai tvarkyti ir apželdinti, lengvų ir sunkių gruntų struktūrai pagerinti.

SUSISIEKITE SU MUMIS

  • UAB „Durpeta“ prekybos padalinys
  • Bendrių g. 11, Netonių k., Raudondvario sen., Kauno raj.
  • 8 618 84186
  • prekyba@remil.lt